Nokia Internet Radio

Nokia Internet Radio 1.16

Radio z całego świata w twoim telefonie

Nokia Internet Radio to darmowa aplikacja pozwalająca na słuchanie w telefonie radia internetowego. Program może korzystać z połączenia internetowego GPRS/3G oraz Wi-Fi. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Działa także z Wi-Fi
 • Rozbudowany katalog stacji radiowych
 • Bardzo łatwy w obsłudze

Wady

 • Jakość dźwięku zależy od połączenia internetowego
 • Transmisja danych może być kosztowna
Więcej

Doskonały
9

Nokia Internet Radio to darmowa aplikacja pozwalająca na słuchanie w telefonie radia internetowego. Program może korzystać z połączenia internetowego GPRS/3G oraz Wi-Fi.

Radio zawsze pod ręką

W katalogu Nokia Internet Radio można znaleźć setki stacji radiowych z całego świata. Są tu wszystkie rodzaje programów muzycznych i mówionych. Stacje można przeglądać według kraju pochodzenia, języka lub gatunku. Jest też ranking najpopularniejszych stacji. W razie potrzeby można też dodać słuchaną przez siebie stację internetową do katalogu.

Łatwo i przyjemnie

Obsługa Nokia Internet Radio jest bardzo prosta, a ciemny interfejs wygląda atrakcyjnie. Jakość odtwarzania zależy głównie od połączenia internetowego, jeśli nie korzystasz z Wi-Fi i nie masz zasięgu HSDPA, dźwięk może się przerywać. Mimo tego z radia internetowego da się korzystać także w ruchu.

Werdykt

Nokia Internet Radio jest niezastąpiona w trakcie dalszych wyjazdów. Dzięki temu programowi możesz słuchać transmisji internetowej ulubionego radia ze swojego miasta gdziekolwiek jesteś.

Nokia Internet Radio

Download

Nokia Internet Radio 1.16

Opinie użytkowników o Nokia Internet Radio

 • priadman

  według priadman

  "Kupiłem, ale w Nokii E72 nie działa"

  Prosto nie ładuje - pisze, że już są w tym telefonie radioelementy. Straciłem kilka złotych. Boje się teraz coś ku...   Więcej.